Frå og med sesjonen 1997/98 er alle dokument tilgjengelege. Frå sesjonen 1995/96 finst det nokre dokument. Søk i Nasjonalbibliotekets nettbibliotek for å finne eldre, skanna dokument.
Proposisjonar til Stortinget
Proposisjon blir brukt når regjeringa foreslår at Stortinget skal gjere vedtak.
Søket ditt ga 2 treff.
Sorter: Dato Beste treff Skriv inn søkjeord for å sortere på beste treff
-
Prop. 65 L (2020–2021) - Endringer i helsepersonelloven mv. (lovfestet opprettelse av klinisk etikkomité, utvidet varslingsplikt og enkelte unntak fra taushetsplikten mv.)
18.12.2020 Proposisjon Helse- og omsorgsdepartementetProposisjonen inneholder forslag om å lovfeste helseforetakenes plikt til å opprette klinisk etikkomite og forslag om hjemmel til i særlige tilfeller å kunne dele pasientopplysninger med medlemmene i klinisk etikkomite. Videre foreslås det et
-
Prop. 75 L (2017–2018) - Endringer i tobakksskadeloven (ulovlig handel med tobakksvarer mv.)
10.04.2018 Proposisjon Helse- og omsorgsdepartementetProposisjonen inneholder lovforslag som vil gjennomføre tobakkskonvensjonens protokoll mot ulovlig handel med tobakk og deler av EUs tobakksdirektiv 2014/40/EU, herunder etablering av sporingssystem, sikkerhetsmerking og bevillingsordning for